Shakohoxha shpall zyrtarisht kandidaturën për president të FSHF

Dritan Shakohoxha ka shpallur kandidaturën për president të FSHF. Komentatori sportiv mbylli ndeshjen e fundit mes Italisë dhe Anglisë, ndërsa zgjodhi që të shkëputet përfundimisht nga gazetaria. Duke kërkuar që të mbetet pjesë e sportit, Shakohoxha do të jetë kundër Armand Dukës në zgjedhjet e ardhshme. Në emisionin sportiv që transmetohej për Europianin në “RTSH”…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker