Vjosa Osmani arrin në Deçan, viziton të helmuarit

Me këtë rast Osmani ka vizituar Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në këtë komunë.

Osmani ka vizituar qytetarët e helmuar të Deçanit.

Presidentja pritet të takohet me drejtorin e QKMF’së dhe kryetarin e Deçanit, Bashkim Ramosaj.

Përndryshe, pas situatës së krijuar në Komunën e Deçanit, në në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare (QKMF) “Adem Ukëhaxhaj”,  po qëndron edhe Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj.

Paraditen e së martës atje qëndroi Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!