​Transferimi i Xhakës te Roma drejt dështimit dhe kjo është arsyeja

Transferimi i Granit Xhakës te Roma po shkon drejt dështimit për shkak se Arsenali nuk po arrin ta gjejë një zëvendësues adekuat të tij në mesfushë. Reprezentuesi i Zvicrës ka lënë të kuptohet në disa deklarata se dëshiron të largohet nga Arsenali në këtë afat kalimtar. Por lëvizja e tij duket të jetë më e komplikuar sesa ishte parashikuar në fillim, me “Topçinjtë” që kanë refuzuar ta lejojnë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker