Ferencvarosi rikthen epërsinë, Myrto Uzuni përsëri i shënon Prishtinës

Prishtina dhe Ferencvarosi po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e Ferencvarosit e ka rikthyer epërsinë 2-1 në minutën e 80’. Edhe golin e dytë për skuadrën hungareze e ka realizuar futbollisti i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni./

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker