Krimet e rënda të policisë nisin hetimet për dy vdekjet e dyshimta në Deçan

Hetimet vijnë pas dyshimeve se vdekjet kanë ardhur si rezultat i helmimit nga uji i pijshëm në fshatrat e Komunës së Deçanit.

“Njësitet rajonale kanë filluar hetimet për dy vdekje. Ne jemi mobilizuar dhe Drejtoria e Krimeve të Rënda ka shkuar në Komunën e Deçanit për të asistuar policët në hetimet e përgjithshme”, ka thënë Sveçla, transmeton Rahoveci INFO.

Ai ka thënë se gjendja e sigurisë në Deçan është e qetë dhe policia po vazhdon t’ju dalë në ndihmë banorëve të kësaj komune. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!