Myrto Uzuni nuk po kursehet fare, ia shënon edhe golin e tretë Prishtinës

Prishtina dhe Ferencvarosi po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e Ferencvarosit ka realizuar edhe golin e tretë. Futbollisti i kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni, e ka gjetur Hat-Trickun në minutën e 85’ të ndeshjes./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker