Prishtina e barazon rezultatin ndaj Ferencvarosit

Prishtina dhe Ferencvarosi po luajnë momentalisht duelin kthyes në kuadër të raundit të parë kualifikues në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, skuadra e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 66’. Golin për ekipin kosovar e ka realizuar sulmuesi nga Malisheva, Mendurim Hoti. Ai shënoi me kokë pas një harkimi fantastik…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker