Skandali i përgjimeve, Perez denigron figurat e Realit

Nëse shkrimet dhe audiot e postuara nga gazeta e njohur spanjolle online “El Confidencial” do të gjejnë konfirmim, duke u konsideruar si audio autentike, atëherë do të ishte një goditje dhe një “bombë” që do të shpërthente tek Reali i Madridit dhe që do të lëshonte hije të rënda mbi figurën e presidentit Florentino Perez. Media spanjolle ka postuar një audio të Perezit, i cili denigron dy figura…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker