Drita kryen seancën e fundit stërvitore para ndeshjes me Deçiçin, ky futbollist mungon për shkak të lëndimit

Skuadra e Dritës pasditen e së mërkurës e ka kryer seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kthyese me Deçiçin, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Trajneri i gjilanasve Ardian Nuhiu do ti ketë në dispozicion të gjithë futbollistët në përjashtim të Hamdi Namanit, i cili është lënduar prej kohësh. Takimi kthyes mes ekipit malazez dhe atij kosovar do të zhvillohet të enjten nga ora 20:45 në Podgoricë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker