Drita kualifikohet në raundin e dytë të Uefa Conference League

Skuadra e Dritës është kualifikuar në raundin e dytë të Uefa Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gjilanasit e kanë mposhtur Deçiçin edhe në duelin kthyes me shifrat 1-0, dhe me rezultat të përgjithshëm 3-1 kanë kaluar në rrethin tjetër. Në sfidën e dytë të luajtur të enjten mbrëma në ‘Podgorica Stadium City’, golin e vetëm për ekipin e drejtuar nga Ardian Nuhiu e realizoi mbrojtësi…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker