Gjendet formula, Messi kontratë 5-vjeçare me Barcelonën

Lionel Messi do të jetë lojtar i Barcelonës të paktën edhe për pesë vitet e ardhshme. Marrëveshja e re, sipas “L’Esportiu”, do të bëhet zyrtare midis kësaj të enjte dhe të premtes, pas dakordësisë që u arrit në javët e fundit mes presidentit Joan Laportas dhe Mateu Alemany-t, drejtorit të futbollit të Barcelonës, dhe Javier Tebasit, presidentit të LaLigas. Në fakt, siç ka mësuar “El Mundo…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker