Ja kur do të zhvillohet ndeshja mes Dritës dhe Feynoordit

Skuadra e Dritës e ka eliminuar Deçiçin me rezultat të përgjithshëm 3-1, dhe ka kaluar në rrethin e dytë të Uefa Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në raundin e dytë të kompeticionit të ri të UEFA-s, gjilanasit do të takohet me ekipin e madh holandez, Feynoord. Dueli i parë mes Dritës dhe Feynoordit do të zhvillohet me 23 korrik në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker