Trepça ’89 zgjedh kapitenin e ri të skuadrës dhe vazhdon kontratën me Mujën

Klubi i Trepçës ’89 ka vazhduar bashkëpunimin me futbollistin, Ardian Muja, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Muja ka nënshkruar kontratë dy vjeçare me ekipin nga Mitrovica. Përveç vazhdimit të kontratës, Muja është zgjedhur edhe kapiten i ri i skuadrës. Trepça ’89 këtë sezon do të bëjë gara në Ligën e Parë, pasi në barazh humbi nga Dukagjini i Klinës./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker