Cuculi e ‘ngulitë’ portën e Deçiçit

Deçiçi dhe Drita po luajnë aktualisht duelin kthyes në kuadër të Uefa Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në takimin që po zhvillohet në ‘Podgorica Stadium City’, skuadra e Dritës ka kaluar në avantazh në minutën e 84’. Golin për gjilanasit e ka realizuar Ardian Cuculi, i cili e ‘nguliti’ portën e ekipit malazez më një goditje të fuqishme me kokë, pas një harkimi fantastik nga Astirt Fazliu.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker