Kjo është vlera marramendëse e skuadrës së Feyenoordit, kundërshtarit të Dritës në Conference League

Drita ka kaluar në raundin e dytë të Ligës së Konferencës. Nënkampionët e Kosovës kanë shënuar edhe fitoren e dytë ndaj Deçiqit, duke arritur kështu ta eliminojnë skuadrën shqiptare të Malit të Zi, shkruan Gazeta Olle. Me rezultat 1-0 në ndeshjen e sotme, dhe rezultat të përgjithshëm 3-1, bardhekaltrit kalojnë fazën e parë të Ligës së Konferencës. Feyenoord FC nga Holanda është kundërshtari i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker