Mushkolaj për arrestimet e sotme: Fotografi të shëmtuara të pushtetit arrogant

Përmes një postimi në Facebook, Mushkolaj shpërndau disa fotografi të arrestimit të aktivistëve të PSD-së, ndërsa kritikoi pushtetin.

“Fotografi të shëmtuara të pushtetit arrogant”, ka shkruar ai.

Ndryshe, nga aksioni i sotëm i PSD-së kundër ‘tiketës ngjitëse’ të veturave, mbetën të arrestuar, kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj, anëtarët, Zgjim Hyseni, Frashër Krasniqi dhe Nol Nushi.

Prokuroria ka vendosur që Molliqajt t’ia vazhdojët masën e paraburgimit, ndërsa të tjerët janët liruar. /Rahoveci INFO/

Bujar Voca and 562 others
4 Shares
Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!