Publikohen pamje kur skuadra e Italisë e shikonte momentin kur Eriksen u rrëzua pas atakut kardiak

Janë publikuar pamjet ku lojtarët e Italisë, po e shikonin të tronditur momentin kur Christian Eriksen, kishte pësuar atak kardiak, ndërsa shoku i skuadrës te Interi, Nicola Barella, nuk i mbajti lotët. Danimarka po luante kundër Finlandës në ndeshjen e tyre të hapjes së grupeve kur Eriksen u rrëzua papritmas në tok dhe zemra e tij pushoi së rrahuri. Dokumentari “Sogno Azzurro” u transmetua në RAI…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker