Teknologjia VAR ka arritur në Kosovë

Edicioni i ri i Superligës së Kosovës në futboll do të ndihmohet edhe përmes sistemit teknologjik VAR. Faqja zyrtare e Federatës së Futbollit të Kosovës lëshoi një paralajmërim përmes një video të shkurtër për ardhjen e kësaj teknologjie edhe në futbollin kosovar. Por, Sekretari i FFK-së Eroll Salihu ka thënë për KosovaPress së tashmë në Kosovë kanë arritur tri makina me këtë teknologji dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker