​Këta janë kundërshtarët e mundshëm të Prishtinës nëse del triumfuese ndaj Connahs

Nesër me fillim nga ora 18:00 Prishtina do të zhvillojë ndeshjen e parë kundër skuadrës nga Uellsi Connahs në kuadër të Ligës së Konferencave. Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë dhe para tifozëve të pranishëm pasi është lejuar prania e tyre në 30 përqind të kapacitetit të stadiumit, përcjellë KosovaPress. Nëse kampioni i Superligës së Kosovës e kalon Connahsin…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker