Dy gjigantet anglez futen në garë për Saul Niguez

Liverpooli dhe Manchester Unitedi i janë futur garës për ti siguruar shërbimet e futbollistit të Atheletico Madridit, Saul Nihuez, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lajmin e ka bërë të ditur mediumi spanjoll “Mundo Deportivo”. Niguez kërkohet edhe nga Barcelona, ku katalunasit synojnë ta marrin mesfushorin spanjoll duke i kthyer Athleticos, Grienzmannin.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker