Zyrtare: Lazio e transferon ‘Lionel Messin’ e ri nga Argjentina

Klubi i Lazios ka bërë një goditje të madhe në këtë afat kalimtar veror, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lazio ka arritur ti siguroj shërbimet e talentit 16 vjeçar, Luke Romero. Ai cilësohet si Lionel Messi, pasi është nga Argjentina dhe ka stilin e njëjtë të lojës me yllin e Barcelonës. Romero shihet si e ardhmja e klubit nga kryeqyteti i Italisë./Gazeta Rahoveci INFO/ Visite mediche in @

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker