ZYRTAR: Futbollisti kosovar nënshkruan kontratë profesionale me Interin

Futbollisti me prejardhje nga Kosova, Andi Hoti, pasditen e së hënës ka nënshkruar kontratë profesionale me klubin e Interit, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Hoti ka firmosur kontratën që do ta mbajë atë deri në vitin 2024 në ‘Guiseppe Meazza’. Talenti kosovar ka filluar stërvitjet me ekipin e parë te Interit dhe në sezonin e ri pritet të debutoj në Serie A. Ai shihet si njeri nder talentët më të mirë të…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker