​Dështon miqësorja ndërmjet Interit dhe Arsenalit

Arsenali ka konfirmuar ndeshja miqësore kundër Interit, e cila supozohej të zhvillohej të dielën, është anuluar, edhe pse turneu Kupa e Florida do të vazhdojë. Gjigandët e Serie A duhet të ishin takuar me Arsenalin në turneun miqësor Kupa e Floridas të Dielën, por “Topçinjtë” janë detyruar të tërhiqen nga gara në të cilën marrin pjesë edhe skuadra si Evertoni dhe Millonarios.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker