Sa janë gjasat që Drita të nxjerrë rezultat pozitiv ndaj Feyenoordit? Ky është mendimi i Arbnor Morinës

Drita dhe Feyenoordi do ta luajnë të enjten duelin e parë në kuadër të rrethit të dytë të Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo sfidë do të zhvillohet nesër mbrëma nga ora 21:00 në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë. Para kësaj ndeshjes për Gazetën Rahoveci INFO ka folur trajneri i mirënjohur kosovar, Arbnor Morina. Sipas Morinës Drita ka treguar lojë të mirë në takimet ndaj Deçiçit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker