Skuadra e Feyenoordit arrin në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë

Ekspedita e skuadrës së Feyenoordit ka mbërritur në aeroportin ‘Adem Jashari’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Skuadra holandeze nesër mbrëma do të takohet me Dritën në kuadër të rrethit të dytë në Conference League. Sfida mes ekipit kosovar dhe atij holandez do të zhvillohet të enjten nga ora 21:00. Kjo ndeshje do të luhet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, aty ku do të pranishëm do…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker