Ardian Nuhiu zbulon përparësinë që ka Drita përballë Feyenoordit

Trajneri i skuadrës së Dritës, Ardian Nuhiu, ka dalë në konferencë për media para ndeshjes me Feyenoordin, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Shefi i shtabit teknik te gjilanasit ka thënë se ballafaqimi me gjigantin holandez do të jetë eksperiencë e mirë për të si trajner dhe për ekipin. Me pas ai ka zbuluar përparësinë që ka skuadra e tij kundrejt Feyenoordit. “Do të jetë një eksperiencë e mirë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker