Deklarata e Ardian Nuhiut pas barazimit me Feyenoordin

Falë paraqitje brilante në fazën e mbrojtës, skuadra e Dritës mbrëmjen e së enjtes ka arritur ta ndalë në barazim pa gola 0-0 gjigantin holandez, Feyenoord, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Sfida e parë mes ekipi kosovar dhe atij holandez u zhvillua në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë në praninë e rreth 4 mijë shikuesve. Pas përfundimit të ndeshjes ka folur trajneri i gjilanasve, Ardian Nuhiu…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker