Haxhiu publikon “dëshmi”: Kollçaku u kërkoi institucioneve shëndetësore të mos u përgjigjen deputetëve

Me anë të një postimi në Facebook, ai ka thënë se kërkesa e Kollçakut është për mos-përgjigje në emailin e Grupit Punues për Monitorim dhe Zbatim të Ligjit të Pandemisë, shkruan Rahoveci INFO.

Në lidhje me këtë çështje ai ka publikuar edhe disa emaile.

Postimi i plotë i Haxhiut:

Nodhë edhe kjo nga pushteti i ri?

Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Shëndetësi znj.Kollqaku kërkon që institucionet shëndetësore të mos përgjigjen në email-at e deputetëve, respektivisht kërkesa e deputetës Kollqakut është për mos përgjigje në emailin e Grupit Punues për Monitorim të Zbatimit të Ligjit Nr.07/L-006 Për Parandalimin dhe Luftimin e Pandemisë COVID-19 në Republikën e Kosovës. /Rahoveci INFO/

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker