‘Intelektualët’ tregojnë se me sa autobus do të udhëtojnë drejt Prishtinës

Tifozët e Dritës ‘Intelektualët’ pas më shumë se një viti nesër mbrëma do të rikthehen në tribuna, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Ata do të jenë të pranishëm në takimin që Drita do ta luan ndaj Feyenoordit në kuadër të rrethit të dytë të Conference League. Për këtë ndeshje ‘Intelektualët’ do të udhëtojnë drejtë Prishtinës me 6 autobus dhe me vetura private. Më poshtë keni njoftimin e plotë të tifozëve…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker