Kjo është deklarata e trajnerit te Feyenoordit pas barazimit me Dritën

Edhe pse ishin favorit për të fituar, futbollistët e skuadrës së Feyenoordit nuk arritën më shumë se një barazim pa gola 0-0, në udhëtim te nënkampionia e Kosovës, Drita, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën e parë vlefshëm për rrethin e dytë në Conference League, gjiganti holandez hasi në mbrojtje të fortë të ekipit kosovar dhe nuk arriti dot ta gjente golin e triumfit. Pas ndeshjes ka folur…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker