LAJMI I FUNDIT: Gjyqtari shpëton futbollistin kosovar që iu rrezikua jeta si Eriksenit

Gjyqtari Alban Zejnullahu, si Simon Kjaer, ka shpëtuar jetën e një futbollisti. Një rast i ngjashëm me atë të futbollistit danez, Christian Erikssen, ndodhi këtë javë në Liga Total. Fal intervenimit të shpejtë të stafit dhe mbi të gjitha të gjyqtarit, Zejnullahu, u evitua më e keqja. Reagimi i Zejnullahut ishte i shpejtë dhe efikas duke arritur që futbollistit të Fc 9 Janarit në fushë t’i…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker