LAJMI I FUNDIT: Vdes veterani dhe ndër kontribuuesit e KF Drenicës

Klubi i Drenicës mbrëmjen e së mërkurës ka marrë një lajm të hidhur, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo pasi ka ndërruar jetë veterani dhe kontribuuesi i klubit nga Skenderaj, Idriz Prekazi. Lajmin e ka bërë të ditur kubi i Drenicës përmes një postimi në rrjetin social facebook. Më poshtë keni postimin e KF Drenicës./Gazeta Rahoveci INFO/

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker