“Muskujt” e Albin Kurtit dhe LVV-së do të testohen pas zgjedhjeve në Francë

Deri në zgjedhjet në Francë vitin e ardhshëm, Kryeministri i Kosovës do ta ketë të lehtë të refuzojë kërkesat e BE-së dhe SHBA-së për formimin e asociacionit për komunat Serbe. Por, pas zgjedhjeve në Francë, karota dhe presionet për heqje vizash e premtimet për « integrime evropiane » në shkëmbim të kompromiseve të rrezikshme pritet që […]

The post “Muskujt” e Albin Kurtit dhe LVV-së do të testohen pas zgjedhjeve në Francë appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker