Zeka: Pesë deputetë të LVV-së do të krijojnë një ‘grup opozitarizmi’ brenda partisë, ndër to edhe Vasfije Krasniqi

Pjesë e këtij grupi sipas ish-deputetit, pritet të jetë edhe deputetja e VV-së, Vasfije Krasniqi, e cila është e mbijetuar e dhunës seksuale gjatë luftës së fundit në Kosovë dhe që ka patur pakënaqësi të mëdha me VV-në dhe kryeministrin Kurti.

Tutje Zeka në emisionin “Politiko” tha se edhe Lista Guxo do të bëjë një lloj opozite kundër VV-së.

 

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!