Agim Ademi: Fadil Vokrri ka qenë mbret i fushës së gjelbër

Pasditen e së premtes është̈ përuruar shtatorja e legjendës së futbollit kosovar, Fadil Vokrri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Kjo shtatore është̈ vendosur pran stadiumin të Prishtinës që mbanë̈ pikërisht emrin e Vokrrit. Pjesë e përurimit kanë qenë zyrtar të lartë të institucioneve shtetërore dhe të FFK-së. Kryetari aktual i shtëpisë̈ së futbollit në Kosovës, Agim Ademi, në një fjalë…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker