Jashari optimist që Drita do ta eliminoj Feyenoordin, parashikon edhe rezultatin e ndeshjes kthyese

Mesfushori i skuadrës së Dritës, Muharrem Jashari, ka folur pas barazimit të gjilanasve 0-0 me Feyenoordin, në sfidën e parë të vlefshme për Conference League, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Jashari ka thënë se e kanë ditur se kush është Feyenoordi dhe se e kanë analizuar mirë. “E kemi ditur se kush është Feyenoordi. Ishte një ndeshje shumë e vështirë, por ne e kemi analizuar mirë kundërshtarin.

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker