Mblidhet KQZ, këto janë pikat e rendit të ditës

Kjo është bërë e ditur me anë të një komunikate për media nga vet KQZ, shkruan Rahoveci INFO.

Ky është rendi i ditës për mbledhjen e sotme:

Më poshtë gjeni rendin e ditës:

Hyrje: z. Kreshnik Radoniqi, Kryesues i mbledhjes së KQZ-së:

Shqyrtimi dhe miratimi i procesverbalit të mbledhjes së KQZ-së Nr.46 dhe 47/2021.

Aktivitetet e Sekretariatit të KQZ-së;

Aktivitetet e ZRPPC-së:

Shqyrtimi dhe miratimi i rekomandimit për certifikim të subjekteve politike.

Këshillat e KQZ-së: Këshillit për Buxhet dhe Financa: Shqyrtimi  dhe miratimi i raportit të shpenzimeve të derivateve për periudhën janar-qershor 2021 të KQZ-së,

Shqyrtimi dhe miratimi i raportit financiar për periudhën janar- qershor 2021 të KQZ-së.

Këshillit për Operacione Zgjedhore:

Shqyrtimi dhe miratimi i nominimit për anëtar të Komisionit Komunal të Zgjedhjeve në Komunën e Gjilanit për zgjedhjet lokale 2021.

Njoftim nga Këshilli Mbikëqyrës i Informimit Publik;

Të ndryshme;. /Rahoveci INFO/

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!