Gërvalla: Distria sot Kosovës ia dha shkëlqimin e artë

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe Diasporës Donika Gërvalla – Shwarz, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se Distria Krasniqi i dha Kosovës shkëlqimin e artë, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Gërvalla – Shwarz ka thënë po ashtu se si Distria ashtu edhe kolegët e keoleget e saj por edhe talentet e shumta nga fushat e artit, dijes e kulturës duhet ta ndjejnë dorën e shtetit…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker