Gjoshi për Aliun e Bislimin: Qysh kanë fytyrë këta njerëz me dalë para aktivistëve të VV-së

Gjoshi përmes një postimi në Facebook e ka quajtur tallje me qytetarin e Kosovës këtë deklaratë të Aliut duke thënë se “është pasqyra e vërtetë e Vetëvendosjes.”

“Lexone se si tallet me qytetarin e Kosovës ky ministër, i cili është pasqyra e vërtetë e Vetëvendosjes.
Qe pra, Liburni Aliu nuk e din kur i punësohet motra, e ai tjetri Besnik Bislimi nuk e ka pa qe 50 vjet nipin 46 vjeçar. Qysh kanë ftyrë këta njerëz me dalë para aktivistëve të ndershëm të Vetëvendosjes që për kaq vite janë lënduar në protestat e tyre mashtruese e sot nuk i bëjnë hesap për asgjë dhe as telefonin nuk ua hapin..”, ka shkruar Gjoshi./Rahoveci INFO/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker