Kuçi pas raportimeve për punësimin e motrës së Aliu: Merre pushtetin dhe punëso familjarët falas

Suljota Aliu raportohet se është emëruar nga Ministri i Shëndetësisë në Këshillin e kësaj Ode.

Lidhur me këtë, zëdhënësja e PSD-së, Natyra Kuçi ka reaguar përmes një postimi në Facebook, ku përmbledh raportimet e medieve lidhur me punësimin e të afërmve të disa ministrave e deputetëve.

“Ofertë e jashtëzakonshme verore: merre pushtetin dhe punëso familjarët falas!“, shkruan ajo. /Rahoveci INFO/
Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!