Huqja e vitit, futbollisti i Bayernit nuk shënon dot nga kjo pozitë

Futbollisti i Bayern Munchen-it, Joshua Zirkzee e ka humbur një rast krejt ideal për të bërë gol. Mirëpo Zirkzee, ndonëse shumë bukur e kalon portierin, i gjendur i vetëm dhe veç dy metra larg portës së zbrazët, nuk ka arritur ta shpie topin në rrjetë.Kjo pasi që mbrojtësi kundërshtar ka reguar më shpejtë teksa Zirkzee u tregua i ngadalshëm e i ngathët. Gafa e tij erdhi në miqësoren midis…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker