Nora dhe Akili garojnë nesër, orari dhe kundërshtarët e tyre

Majlinda Kelmendi sot dështoi të përsëriste suksesin e Olimpiadës së kaluar duke u mundur qysh në raundin e parë në kategorinë deri në 52 kilogramë në Lojërat Olimpik “Tokyo 2020”. Megjithatë, tashmë Kosova e ka një medalje nga këto Lojëra Olimpike falë Distria Krasniqit, e cila fitoi të artën dje në kategorinë deri në 48 kilogramë, shkruan Gazeta Express. Ndërkohë, nesër do të paraqiten Akil dhe…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker