Faleminderit nderi i kombit dhe sportit shqiptar në botë Majlinda Këlmendi

Erald Selca Qyteti jonë Peja me rrethinë, ka qenë dhe mbetet një nga vatrat më të mëdha sportive në nivel kombëtar dhe ka jep e po jep yje botërore të xhudos në krye me mjeshtrin e madh Driton Kuken i cili nga paslufta kur ne ishim shkrumb e hi e me zemra të lënduara nga […]

The post Faleminderit nderi i kombit dhe sportit shqiptar në botë Majlinda Këlmendi appeared first on Rahoveci INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker