Mentor Zhdrella takohet me tre futbollistë të Prishtinës

Katër herë futbollisti më i mirë në Kosovë, Mentor Zhdrella, aktualisht është lojtari i lirë, pasi një muaj më parë u largua nga skuadra e Llapit, ku qëndroi për disa vite, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Zhdrella nuk gjeti gjuhë të përbashkët për ta vazhduar kontratën me llapjanët dhe kësisoj mbeti pa skuadër. Ai është në bisedime me disa klube dhe shumë shpjet pritet të vendos se ku do ta vazhdoj…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker