Tahir Batatina zbulon arsyen pse Llapi vendosi ta vazhdoj bashkëpunimin me Mentor Zhdrellën

Klubi i Llapit mbrëmjen e së martës përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook ka njoftuar se kanë arritur ta vazhdojnë bashkëpunimin me mesfushorin e mirënjohur kosovar, Mentor Zhdrella, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Zhdrella para 7 javëve ishte larguar nga llapjanët, duke mos arritur të paraqitet në ndeshjet e Ligës së Konferencës, ku skuadra nga Podujeva debutoi në Evropë, dhe u eliminua qysh në…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker