Uran Ismaili bun te gazetari Milot Hasimja, në “Muharrem Fejza”

Këtë herë, pas Tophanes, Ismaili ka qenë mysafir te gazetari i njohur dhe një prej figurave më aktive për sfidat e “Muharrem Fejzës”, Milot Hasimja.

Së bashku me Milotin, Ismaili ka vizituar tërësisht këtë lagje duke parë nga afër se si është të jetohet aty.

Në fund të kësaj vizite, Ismaili me Milotin dhe qytetarë të tjerë kanë rregulluar fushën sportive të shkollës “Pavarësia”, duke e shndërruar në një arenë që bashkon komunitetin rreth aktiviteteve të ndryshme.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!