E keni harruar Adnan Januzajn? Shikojeni supergolin e realizuar nga ai si në ‘Sony PlayStation’

Real Sociedadi dhe Monaco mbrëmjen e së mërkurës kanë luajtur një ndeshje miqësore në kuadër të fazave përgatitore që këto skuadra po i kryejnë para fillimit të edicionit të ri, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Në sfidën e zhvilluar në stadiumin ‘Reale Arena’, skuadra e Real Sociedadit ka arritur fitore me rezultat të ngushtë 2-1. Serinë e golave në këtë takim e hapi futbollisti me prejardhje nga Kosova…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker