Në Gjakovë prezantohet super jahti INTERSTELLAR, i prodhuar në Kosovë

Gjatë ditës së nesërme, në Gjakovë prezantohet super jahti INTERSTELLAR, i prodhuar në Kosovë

Me datën 28 korrik, në Gjakovë, mbi ujin e Liqenit të Radoniqit do të shkruhet historia e do të thyhen rekorde!

Është kompania vendore Koshi Group e cila do ta prezantojë super jahtin e prodhuar në Kosovë, të quajtur “Interstellar”.

Pamjet e para të këtij jahti, tregojnë se bëhet fjalë për një super jaht, i cili thuhet se do të jetë më i shpejti në botë!

Përveç shpejtësisë, detajet e fibrave të karbonit i japin pamjen luksoze dhe nuk mbetet gjë tjetër pos një ngjarje që nuk duhet ta humbisni! /Rahoveci.INFO/

The post Në Gjakovë prezantohet super jahti INTERSTELLAR, i prodhuar në Kosovë appeared first on Rahoveci.INFO.

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker