ZYRTARE: Manchester Unitedi zyrtarizon transferimin e Varanes

Klubi i Manchester Unitedit ka arritur marrëveshje me Real Madridin për transferimin e mbrojtësit, Raphael Varane, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi anglez përmes një njoftimi në faqen zyrtare në twitter. “Manchester Unitedi njofton me kënaqësi se klubi ka arritur marrëveshje me Real Madridin për transferimin e mbrojtësit francez dhe fituesit të Kupës së Botës…

Source

error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker