ZYRTARE: Mbrojtësi i kombëtares së Kosovës transferohet te skuadra e madhe zvicerane

Futbollisti i kombëtares së Kosovës, David Domgjoni, është bërë me skuadër të re, shkruan Gazeta Rahoveci INFO. Domgjoni është transferuar te skuadra e Superligës së Zvicrës, Luzern, klub me të cilin ka nënshkruar kontratë dy vjeçare. Mbrojtësi kosovar ishte pjesë e skuadrës turke, Menemenspor, ku regjistroi 40 paraqitje dhe shënoi tri gola. David Domgjoni në muajin qershor bëri debutimin e tij me…

Source

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker